Weather Icon
Otváracie hodiny:
Po - Št: 13:00 - 21:00
Pi - Ne, sviatky: 09:00 - 21:00

Wellness


Cenník a otváracie hodiny Wellnes centra

Interiér wellness centra, relaxačná hudba, vône a dekorácie pôsobia na návštevníkov upokojujúcim dojmom. Prispievajú tak k ich celkovej fyzickej a psychickej regenerácii a revitalizácii.

Fínska sauna je výbornou prevenciou pred rôznymi chorobami. Jej účinkom je predovšetkým uvoľnenie svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxáciou. Pôsobí na reguláciu krvného tlaku a aktivizuje činnosť žliaz, čím zabezpečuje detoxikáciu organizmu a posilnenie imunitného systému.

Saunové ceremoniály, niektoré aj za účasti školených saunových majstrov, umocňujú zážitky z nášho wellness centra. Môžete si vybrať čokoládový, bahenný, soľný, jogurtový či riasový peeling a mnoho ďalších procedúr.

Saunovaním v Infra saune dochádza k rovnomernému prehriatiu nielen povrchových, ale aj hĺbkových častí tela. Zvýšenie vnútornej teploty spôsobuje prekrvenie orgánov, stimuluje imunitný systém a urýchľuje metabolizmus. Vďaka tomu dochádza k odbúraniu tukov, cholesterolu a taktiež kovov. Infra sauna nezaťažuje organizmus a je vhodná aj pre pacientov, ktorí trpia srdcovo-cievnymi ochoreniami.
 

Aróma z liečivých bylín a vyššia vlhkosť v  Bylinkovej saune prospievajú pokožke celéhotela. Pôsobenie pary prečisťuje póry pokožky, podporuje jej elasticitu a napomáha odstraňovať toxíny z tela. Liečivé rastliny uľahčujú psychické uvoľnenie a majú povzbudzujúci účinok pre imunitný systém.

Parný kúpeľ s esenciami účinkuje predovšetkým na dýchacie cesty a uvoľnenie hladkého svalstva. V dôsledku toho dochádza k prehĺbeniu dýchania a kvalitnejšiemu okysličovaniu organizmu. Saunovanie v parnej saune má pozitívne účinky aj pri reumatických ťažkostiach, bolestiach kĺbov, poruchách spánku, natiahnutí svalov a ľahkých depresiách.